O vánočních svátcích ošetřili chirurgové Nemocnice AGEL Jeseník více než 40 pacientů

27.12.2022

Zdravotníci Nemocnice AGEL Jeseník měli o vánočních svátcích napilno. Jesenickou nemocnici během tří vánočních dnů navštívilo téměř 50 pacientů, kteří vyhledali pomoc lékařů chirurgického oddělení

Zdravotníci z Nemocnice AGEL Jeseník mají plné ruce práce nejen přes rok, ale také přes vánoční svátky. Během Štědrého dne a dvou následujících vánočních svátků ošetřili v chirurgické ambulanci celkem 47 pacientů. Mezi nejčastější úrazy se řadily úrazy hlavy spojené s pády na schodech. Dále pak také úrazy rukou při štípání dříví nebo přiskřípnuté prsty do dveří.

Nemocnice AGEL Jeseník je jediným poskytovatelem akutní lůžkové zdravotní péče v regionu a poskytuje lůžkovou i ambulantní zdravotní péči ve všech základních oborech. Jednotlivá pracoviště sledují nejnovější moderní trendy, jak v diagnostice, tak v léčbě. Spádovou oblastí této nemocnice je bývalý okres Jeseník a sousední oblasti s celkovým počtem okolo 38 000 obyvatel.