Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 584 458 411

O nemocnici

Nemocnice AGEL Jeseník je středně velké zdravotnické zařízení komplexního typu poskytující lůžkovou i ambulantní zdravotní péči ve všech základních oborech. Jednotlivá pracoviště sledují nejnovější moderní trendy, jak v diagnostice, tak v léčbě. Spádovou oblastí této nemocnice je bývalý okres Jeseník a sousední oblasti s celkovým počtem okolo 37 000 obyvatel. Nemocnice AGEL Jeseník je přitom jediným poskytovatelem akutní lůžkové zdravotní péče v regionu. Nemocnice je umístěna v centru lázeňského města Jeseník, ležícího v srdci jesenických hor. Pacienty i zaměstnanci je vyzdvihována především pro přátelské až rodinné prostředí, které příznivě působí na psychickou stránku pacientů během léčby.

Spektrum poskytované péče

Nemocnice AGEL Jeseník poskytuje akutní lůžkovou péči na celkem sedmi odděleních, a to konkrétně interním oddělení, chirurgickém oddělení, gynekologicko-porodnickém, novorozeneckém a dětském oddělení, oddělení LDN a anesteziologicko-resuscitačním oddělení. Součástí nemocnice je navíc i oddělení klinické biochemie, hematologie a transfúzní služby, dále transfúzní oddělení zajišťující odběry krve, radiologie a hemodialyzační oddělení pro pacienty s onemocněními ledvin. Péči v dalších oborech zajišťují ambulance. Ambulantní služby jsou poskytovány kromě ambulancí základních oborů - interní, chirurgická, dětská, geriatrická, gynekologická, anesteziologická, gastroenterologická, také v dalších specializovaných ambulancích - hematologická, ortopedická, oční, nefrologická,neurologická či rehabilitační. Nechybí ani péče stomatologická nebo také nově ambulantní porody.

Top vybavení nemocnice

Nemocnice AGEL Jeseník nabízí pacientům velmi kvalitní služby, moderní způsoby vyšetření i výkony prováděné za pomoci nejmodernějších přístrojů. Je vybavena špičkovou technologií ve všech oborech. Nemocnice disponuje 103 akutními lůžky na šesti různých odděleních a třicítkou lůžek pro pacienty moderně vybavené LDN. Nemocnice AGEL Jeseník je držitelem titulu "Baby Friendly Hospital" od roku 2006. Nově nemocnice nabízí možnost nanoartroskopie a ozonoterapii.