Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 584 458 411

O nemocnici

Napsali jste nám


Poděkování internímu oddělení

18.10.2023

Dobrý den,

chtěla bych tímto poděkovat celému personálu interního oddělení pod vedením p. prim.MUDr. Zapletala za kvalitní a odbornou péči, která mně byla poskytována po dobu hospitalizace v této nemocnici. Bylo to opravdu super. Empatiční lékaři, sestřičky úžasné a v neposlední řadě také pomocný personál. Byla jsem velmi spokojena. Proto přeji nejen oddělení, ale i celé nemocnici jen to nejlepší.

Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem

Simona P.


Poděkování oddělení ARO

17.10.2023

S pokorou a vděčností chci poděkovat celému kolektivu oddělení ARO, lékařům, sestřičkám, a to pod vedením pana primáře MUDr. Petra Kudrny, za příkladnou péči o mého manžela po celou dobu hospitalizace.

Za Váš profesionální, empatický, lidský a mimořádně vstřícný přístup Vám všem patří VELKÉ DÍKY.

Miroslava Č.


Poděkování gastroenterologické ambulanci

7.8.2023

Dobrý den,

chtěla bych takto poděkovat Mudr. Pernicovi a sestřičce Aleně Potěšilové. Nepříjemné vyšetření jako je colonoskopie tento tým zvládl s neskutečnou profesionalitou a empatií.
Děkuji a přeji Vám zdraví a spoustu vděčných pacientů.

Eva N.


Poděkování dětskému oddělení

4.4.2023

Dobrý den,

dnes jsme byli se synem propuštěni z hospitalizace na dětském oddělení a já bych chtěla touto cestou ještě jednou poděkovat za skvělý, přátelský a profesionální přístup. Zejména našemu ošetřujícímu lékaři MUDr. Serhii Kuzyk, který je empatický, má o pacienta zájem, nic nepodceňuje a vše dostatečně vysvětlí, stejně jako paní primářka MUDr. Rašková. Poděkování patří také sestřičkám, které byly za všech okolností pozitivně naladěné a velmi ochotné ve dne i v noci.

Jsem ráda, že máme péči o děti zajištěnou takovým personálem a doufám, že si nemocnice bude tyto zaměstnance hýčkat, aby zůstala péče na dětském oddělení minimálně na stejné úrovni.

Michala M.


Poděkování chirurgickému oddělení

14.3.2023

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům i sestrám chirurgického oddělení vedeného panem primářem MUDr. Rýznarem Nemocnice AGEL Jeseník za velmi vstřícný přístup při mé hospitalizaci a vytvoření příjemné atmosféry. Rovněž panu MUDr. Vítězslavu Maláčovi za provedenou operaci varixů.

Celému týmu přeji mnoho úspěchů v náročné práci a hodně spokojených pacientů.

Drahomíra P.,Krnov


Poděkování ortopedické ambulanci

12.3.2023

Dobrý den,

tímto chci velmi poděkovat za péči a přístup ordinace ortopedie pod vedením pana primáře Janošce. Již pár měsíců jsem pacientem a nedávno jsem prodělal artroskopickou operaci kolene. Minimum času, minimalní zásah do kolene, max spokojenost. Dále pak následná rehabilitace u paní Hauke. Všem moc děkuji.

Miroslav J.


Poděkování ortopedii

10.3.2023

Dobrý den,

rád bych poděkoval celému oddělení ortopedie. Dal jsem na doporučení známých a vybral jsem si toto oddělení k léčbě kolena. Mohu jen potvrdit vynikající přístup od primáře až po sestřičky. S takovým přístupem a profesionalitou se člověk v životě mockrát nepotká. A to nemluvím o výborné atmosféře, stále usměvavém a ochotném personálu. Ještě jednou děkuji.

Roman M.


Poděkování ortopedii a chirurgickému oddělení

2.3.2023

Dobrý den,

dojíždím do Vaší nemocnice až z Ostravy a rozhodně mohu doporučit i ostatním pacientům jelikož jsem si vybral opravdu správně!Momentálně řeším potíže s kolenem, absolvoval jsem nanoskopii a nyní i menší operaci kolenního kloubu. Chtěl bych poděkovat celému týmu ortopedie, především panu primáři MUDr. Janošcovi za perfektní diagnostiku potíží a operatérské schopnosti při jejich řešení. A samozřejmě úžasným sestřičkám na chirurgii II. za jejich neúnavnou péči po celý den i v nočních hodinách a vždy s úsměvem. Takto pozitivně naladěný a organizovaný tým zdravotníků jsem snad ještě neviděl...

Děkuji, Ondřej R.


Poděkování chirurgickému oddělení

9.12.2022

Dobrý den, paní ředitelko,

chtěla bych mnohokrát poděkovat panu primáři Janu Rýznarovi a jeho týmu chirurgického oddělení za jeho milé a vstřícné jednání po dobu mého pobytu na chirurgickém oddělní, kde jsem se minulý měsíc podrobila operaci.

Po dobu pobytu veškerý personál, milý, příjemný, usměvavý, ochotný. Z mého pohledu jsem se cítila, jako bych byla v rodinné nemocnici.

Mnohokrát děkuji za veškerou péči.

Miluše R.


Poděkování chirurgickému oddělení

24.11.2022

Dobrý den,

děkuji všem lékařům, sestrám a ostatnímu personálu chirurgického oddělení Jesenické nemocnice za obětavou péči, kterou mně poskytli po dobu mé hospitalizace v srpnu a při operaci v listopadu 2022. Poděkování patří i pracovníkům záchranné služby. Ještě jednou děkuji.

S pozdravem,
Josef K.


Poděkování ortopedii

4.11.2022

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat touto cestou celému týmu ortopedie za vstřícnost a péči. Konkrétně se jedná o pana primáře MUDr. Janošce. Je mi 81 let a mám velké problémy s koleny. Pan primář Janošec se mi velmi ochotně věnoval a od bolesti mi pomohl. Jsem ráda, že nemocnice v Jeseníku má takového odborníka. Mé poděkování posílám i sestřičce pana primáře, která má také příjemné vystupování a jednání k pacientům, je velmi příjemná a ochotná.

Vlasta Š., Jeseník.


Poděkování ortopedické ambulanci

24.10.2022

Dobrý den, v období 26. 9. 2022 - 7. 10. 2022 jsem docházel na infuze vedle ortopedie. Už dlouho jsem se nesetkal s takovým profesionálním přístupem. Obě sestřičky byly každý den v dobré náladě, ochotné, usměvavé, při objednávce mi vyšly vstříc. Tímto bych jim chtěl poděkovat. Děkuji Filip


Poděkování internímu oddělení

19.10.2022

Vážení,

z neděle na pondělí (16. 17. října) jsem byl hospitalizován po epileptickém záchvatu na interním oddělení vaší nemocnice.

Ve zdravotnictví se pohybuji jako novinář i pacient hodně dlouhou dobu, ale málokdy se vidí vyloženě jen a jen samí perfektní lidé. Ať už šlo o sestřičky, lékařku/lékaře, sanitářky, uklízečky... Naprosto příjemný a milý personál.

Myslím si, že si nemocnice může opravdu velmi vážit těch, kteří v rámci interny pracují. Jsou to naprosto milí a perfektní lidé.

S přáním dobrých pacientů
Martin K.


Poděkování gynekologickému oddělení

8.8.2022

Ráda bych poděkovala paní primářce MUDr. Chrastinové za profesionalitu a milé jednání v souvislosti s mojí operací a následnou pooperační péčí v Nemocnici Jeseník. Velmi oceňuji vstřícný přístup paní primářky a celého kolektivu zaměstnanců gynekologického oddělení. V nemocnici panuje rodinná atmosféra a i přes horké letní počasí zajišťuje příjemný pobyt s nádhernými výhledy do přírody. Tuto nemocnici za sebe mohu vřele doporučit. S pozdravem, Alena P.


Poděkování dětskému oddělení

5.8.2022

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat personálu na dětském oddělení. Během dovolené v Ostružné jsem musela se synkem vyhledat lékařské ošetření, nakonec z toho byly dva dny v nemocnici. Moc děkuji za vstřícný a přátelský přístup.
Zdravíme z Mostu, Kubíček s maminkou. 
 


220726 ort.amb.

26.7.2022

Dobrý den, chtěla bych poděkovat touto cestou celému týmu ortopedie za vstřícnost a péči. Konkrétně se jedná o pana primáře MUDr. Janošce. Mé poděkování také posílám sestřičce pana primáře, která vždy vítá pacienty s úsměvem a optimismem. Jsem starší žena, která má potíže s koleny. Pan primář Janošec je vždy velice ochoten mi pomoci. Má velké znalosti, které předává pacientům, aby ulevil od bolesti. Jsem hrdá, že Jesenická nemocnice má takového odborníka.
Ještě jednou moc děkuji Marta Ř.


Poděkování dětskému oddělení

21.7.2022

Dobrý den, ještě jednou bychom rádi touto cestou poděkovali za péči personálu dětského oddělení Jesenické nemocnice a ocenili jejich profesionální a současně lidský přístup. 

Dne 3.7.2022 jsme byly s dcerou přijati na dětské oddělení. Po sérií vyšetření bylo zjištěno, že má dcera zánět močového měchýře a ledviny s ohraničeným zánětem. Komplikací bylo, že tělo nereagovalo na běžně podávané ATB a stav nebyl vůbec dobrý. Velice si vážíme profesionálního přístupu našeho ošetřujícího lékaře Mudr. Serhii Kuzyk. Vše konzultoval s nemocnicí Olomouc a Šternberk. Zároveň moc děkujeme, že dcera mohla po domluvě zůstat ve vaší nemocnici a nepřeváželi ji do Olomouce. Vzhledem k dřívější operaci levé ledviny máme zkušenost s nemocnicí jak v Olomoucí tak v Praze. Pan doktor i celý tým ve mně vyvolali stoprocentní důvěru v to, že to na vašem oddělení zvládneme. Často lidé požadují raději převoz na vyšší pracoviště, ale pro nás bylo nejdůležitější, aby byla dcera v klidu a v pohodě. Přístup vašich sestřiček, byl naprosto úžasný. Není nic víc, než když už je dítě nemocné, tak i přesto se na sestřičky těší a důvěřuje jim. Jak sestřičky, tak lékaři se k nám chovali naprosto fantasticky. Neustálý úsměv a pozitivní nálada ze strany vašeho personálu Pavlínku držely v relativně pohodové náladě. 

Dva týdny na vašem oddělení díky takové atmosféře uteklo jako voda. Člověk na Jesenickou nemocnici slyší „různé“ reference, ale já musím říci, že dětské oddělení bychom měli na rukou nosit. Tým, který máte na vašem oddělení je profesionální a zároveň velice empatický, jak k dítěti tak matce. Ještě jednou jim za jejich dlouhou dvoutýdenní péči moc děkujeme. Myslím si, že náš případ nebyl jednoduchý a pro vaše oddělení standartní, ale všichni ho zvládli na výbornou.

Karin J.


Poděkování interní ambulanci

13.7.2022

Dobrý den. Chtěla bych touto cestou poděkovat za velice vstřícný, milý a profesionální přístup ze strany MUDr. Janíkové, která mně i mého manžela dne 7. 7. 2022 vyšetřila v Interní ambulanci Vaší nemocnice v Jeseníku, neboť jsme náhle onemocněli s dýchacími obtížemi, u manžela se rovněž vyskytla dušnost a vysoká teplota. Oba jsme již v důchodovém věku, dříve jsme bydleli v obci Černá Voda, kam nyní jezdíme na chalupu, ale již více než 9 let bydlíme v Brandýse nad Labem a věřte, že s prací zdravotníků máme různé zkušenosti. Přejeme paní lékařce Janíkové hodně zdraví a Vám všem hlavně pohodové pacienty. S pozdravem Marie S.


Poděkování chirurgickému oddělení

10.7.2022

Velmi děkuji chirurgickému oddělení nemocnice za velmi dobrou a kvalitní práci v době sobotní pohotovosti při mém ošetření zraněného obočí. Profesionální, empatický přístup sestřiček a MUDr. Kotrče. S úctou Václav P.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

24.6.2022

Profesionální a laskavý přístup. Milé, hodné sestřičky i lékaři. Paní primařka Chrastinová je naprosto skvělá a vše proběhlo bez stresu a komplikací. Super přístup a atmosféra, která rodičku nestresuje.
Tímto chci moc poděkovat a doporučit porodní oddělení budoucím maminkám. Děkuji. Sabina H.


Poděkování chirurgickému oddělení

10.6.2022

Děkujeme všem zaměstnancům chirurgického oddělení v Nemocnici AGEL Jeseník za vzornou péči. A lékaři panu Malačovi z Krnova patří velký dík za úspěšně provedené operace a lidský přístup a ohleduplnost. 


Poděkování gynekologickému oddělení

8.6.2022

Zdravím,chci touto cestou poděkovat zaměstnancům gynekologického oddělení, kde jsem byla v dubnu na operaci, za skvělý přístup celého týmu, perfektně proběhlou operaci paní primářce Chrastinové i za práci ostatních lékařů, sestřičkám za ochotu a péči , za opravdu příjemné a vstřícné chování k pacientům (pracuji v konkurenční nemocnici takže vím, a jste skvělé !). Děkuji i paní uklízečce, či pomocnici v kuchyňce, nevím vlastně přesně její pozici ani jméno, milá paní s tmavým culíkem, jezdící do práce na kole, která mi zpříjemnila pro mně tak dlouhý pobyt u Vás, svým přístupem a milým překvapením v neděli.

Po operaci žádné komplikace, všechno jak má být, takže ještě jednou děkuji celému týmu .
Přeji krásné léto. S pozdravem Lucie K.


Poděkování týmu ortopedie

4.6.2022

Dobrý den, ve středu 1.6. 2022 jsem v Jesenické nemocnici postoupil zákrok - operaci kolene. Chtěl bych touto cestou poděkovat celému týmu za vstřícnost a péči. Konkrétně se jedná o pana primáře MUDr. Janošce a jeho skupinu. Mé poděkování také posílám sestře pana primáře, která o mne celý den vzorně pečovala. Úsměv a optimismus, to vše bylo poskytováno i přes velké pracovni nasazení. Ještě jednou všem díky! Josef R.


Poděkování chirurgickému oddělení a oddělení ARO

26.5.2022

Chtěla bych touto cestou poděkovat za mimořádně kvalitní péči, která mi byla poskytnuta na Chirurgickém oddělení a odělení ARO Nemocnice AGEL Jeseník. Zejména pak oboum pánům primářům, lékařům, sestřičkám a ostatnímu personálu. Každý člověk se může dostat do vážné zdravotní situace, se kterou nepočítá, není na ní připraven...a pak je velmi příjemné, když se setká s velice profesionálním a lidským přístupem, s mimořádným zájmem a ochotou, jak co nejlépe tento zdravotní problém vyřešit. Ještě jednou VELIKÉ DÍKY...S pozdravem, Marcela V.


Poděkování chirurgickému oddělení

16.5.2022

Veliké díky chirurgickemu oddělení pod vedením pana primáře Rýznara, které v době od 12.5-16.5.2022 pečovalo a ošetřovalo mého tatínka, který se podrobil operaci žlučníku, kterou prováděl pan doktor Maláč. Naprostá profesionalita, laskavost a lidskost jsou zde na prvním místě! Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám všem stále hodně energie, empatie a pohody. Jarka M.


Poděkování chirurgickému oddělení

10.5.2022

Vážení, zvláštním řízením osudu/pupeční kýla-26.4.t.r.-zákrok /jsem se ocitla v Nemocnici AGEL Jeseník. Obava, zda jsem se rozhodla dobře/volbou byla i bližší nemocnice v Šumperku/, se rozplynula v prvních dnech.Milé přijetí personálu, stálá pozornost o mé zdraví, chodby zdobící reprodukcemi známých malířů. I to patří k povzbuzení nemocného, přece i umění léčí. Primář MUDr. Jan Rýznar, dborník svého oboru, ale i lidsky skvělý člověk, to vše ovlivnilo to, že jsem se s důvěrou odevzdala do rukou tohoto odborníka. Operace dopadla skvěle a já budu s velkým díkem vzpomínat na těch pár dnů v tomto ústavu. Ale i další člověk se pohybuje s bravurní technikou v této nemocnici. Je to pí. primářka J.Chrastinová, k níž jezdím ráda na kontroly ze Zábřehu, ač v místě mého bydliště toto oddělení také je. Ale zase, lidskost, vtip, profesionalita p. primářky mě ovlivnily tak, že pojedu ráda těch pár km za ní na gynekologii. Přeji celému personálu radost z dobře vykonané práce, pevné zdraví a nadšení z krás nádherného okolí nemocnice. S díkem a vzpomínkou Eva P., Zábřeh.

 


Poděkování gastroenterologické ambulanci

4.5.2022

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat Mudr.Pernicovi, sestřičkám p.Potěšilové, p.Berčákové nejenom za profesionální přístup, ale hlavně za LIDSKOST.
V této době, ne pro všechny samozřejmost.
Jitka M.


Poděkování chirurgickému oddělení

30.4.2022

Dobrý den. Rád bych touto cestou poděkoval lékařům, zdravotním sestrám a všemu ostatnímu personálu, pracujícím na oddělení chirurgie nemocnice Jeseník. V tomto zařízení jsem byl hospitalizován 27.- 30.4.2022 kvůli plánované operaci. Byl jsem velice mile překvapen vlídností, ochotou a profesionálním přístupem zdravotních sester na oddělení chirurgie II. Oceňuji lidský přístup lékařů, při podávání informací o plánovaných postupech a zákrocích a v neposlední řadě svědomitost a pečlivost pracovnic provádějících úklid a očistu celého oddělení.
Přes všechnu bolest způsobenou chirurgickým zákrokem, jsem se díky těmto lidem cítil velmi komfortně a v dobrých rukou.
Dodatečně tedy ještě jednou moc děkuji, s pozdravem Radim K., Krnov.


Poděkování týmu ortopedie

28.4.2022

Touto cestou bych chtěla poděkovat celému týmu ortopedie za profesionální práci, vstřícnost a lidskost. Hlavně primář MUDr. Janošec provedl velmi odbornou práci. Ještě jednou děkuji. Irena H.


Poděkování dětskému oddělení

8.3.2022

Dobrý večer, chci touto cestou velice pochválit práci a přístup paní primářky Raškové. Za její profesionální a současně lidský přístup. To je dnes téměř vzácnost. Byli jsme se synem hospitalizováni 7.3. ve Vaší nemocnici na dětském oddělení. A chci vyzdvihnout její pečlivý a důsledný přístup, včetně způsobu podání informací o synovu stavu, jako matce a v neposlední řadě zachování si trpělivosti s mým synem při vyšetření a to potom i celému personálu, včetně sestřiček, které tímto neměly lehkou práci. Moc Vám děkujeme. Všude je to o lidech a jsem šťastná, že jsme měli tu čest.


Poděkování chirurgickému oddělení

27.1.2022

Dobrý den, dne 13. 12. 2021 jsem byla hospitalizována na chirurgickém oddělení s potížemi a srůsty střev a následující den operována. Tímto bych chtěla v prvé řadě poděkovat panu primáři MUDr. Rýznarovi za jeho odborně provedenou práci, a dále také celému zdravotnímu personálu oddělení Chirurgie II za jeho předoperační i pooperační péči. Za celou dobu pobytu jsem byla nadmíru spokojena, a proto bych chtěla ještě jednou všem poděkovat za úžasnou péči, ochotu, profesionalitu a velmi lidský přístup. S pozdravem, Věra G.


Poděkování transfúznímu oddělení

9.12.2021

Dobrý den, dnes jsem se absolvoval odběr krve (dárce) na transfuzním oddělení. Přesto že takové množství dárců jsem ještě nezažil, byla atmosféra kterou vytvořila děvčata (personál) skvělá. Zvláště v této době, jak to známe z médií. Jejich Mikulášská nadílka prostě super. Poděkujte prosím všem děvčatům za příjemně strávené dopoledne. 

S pozdravem, Petr K.


Poděkování ortopedie JPL

26.10.2021

Včera jsem podstoupil v Jesenické nemocnici artroskopický zákrok na pravém koleni. Chci poděkovat celému týmu za vstřícnost a péči. Jedná se o pana primáře MUDr. Janošce a jeho skupinu. Mé ocenění adresuji sestře Ester Siskové, která o mne celý den vzorně pečovala. Úsměv, optimismus, slova povzbuzeni to vše bylo nabízeno přes velké pracovní nasazení. 

V Jeseníku 26.10.2021, Josef P.
 


Poděkování internímu oddělení

13.10.2021

Dobrý deň, rada by som vyjadrila vďaku za profesionálny a milý prístup ošetrujúceho primára MUDr. Miroslava Zapletala a veľmi chápavých a šikovných sestričiek, ktoré mali službu večer 12.10.2021 na internom oddelení. 

Napriek tomu, že ich práca je vyčerpávajúca a veľmi náročná zachovali si ľudský, priateľský prístup vďaka čomu som sa cítila u vás bezpečne. Vyšetrenie nebolo vôbec stresujúce, pomohli mi a dostala som odporúčania k riešeniu môjho stavu. Veľmi si to vážim a som naozaj rada, že taký ľudia ako ste vy pracujú v Jeseníckej nemocnici. 

Ešte raz, ďakujem a prajem vám veľa síl aby ste všetko zvládali. 

S priateľským pozdravom, Nikola R.


Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

11.10.2021

Dobrý den, vím, že spokojení pacienti se málokdy ozvou, protože si nemají na co postěžovat. Já jsem si ale říkala, že se ozvat musím, protože dneska jsem přijela domů z porodnice v Jeseníku a jsme úplně nadšená. Myslím, že jsem si pro svůj druhý císařský řez nemohla vybrat lepší místo! Mám srovnání s jinou porodnicí, kde si taky vlastně nemůžu stěžovat, ale i tak byl zážitek u vás ještě úplně jinde.

Ta pohodová, skoro "rodinná" atmosféra, klídek, přátelský personál ochotný poradit a pomoct snad s čímkoliv, krásný pokoj. Nesetkala jsem se s jediným člověkem, který by tam nebyl na svém místě. Od paní primářky a doktorů, přes pana anesteziologa, všechny porodní asistentky a sestřičky z novorozeneckého až po usměvavé ochotné sanitářky - lepší vstup do života jsem si pro svého syna nemohla přát. Tým u mé operace byl úplně ukázkový, udělali z operace vlastně docela příjemný zážitek. Možnost mít manžela u hlavy jako úplná samozřejmost je taky u vás skvělá věc - za tu příležitost vidět hned jeho první reakci, když zjistil, že má syna, budu vděčná napořád! No a i následná ukázková péče o mě i o syna, empatický přístup a tolik úsměvů od všech okolo. Vůbec nic bych neměnila.

Chtěla bych tímto ještě jednou všem moc poděkovat a pokud se někdy rozhodneme pro třetí dítě, vůbec nebudu s výběrem porodnice váhat. Díky moc a přeji spoustu spokojených pacientů!

S pozdravem, Barbora P.


Poděkování gastroenterologické ambulanci

24.9.2021

Dobrý den, 17.9.2021 jsem ve vaší nemocnici na interním odd. gastroenterologické ambulanci absolvovala kolonoskopické vyšetření. Zákrok prováděl MUDr. Pernica spolu s týmem sester paní Berčákovou a Potěšilovou. Chtěla bych tímto poděkovat všem ošetřujícím za velmi profesionální a zejména lidský přístup a ohledy s nimiž celý zákrok tito pracovníci prováděli. Byla jsem velmi mila překvapena tím, jak dokázali navodit uklidňující atmosféru při tomto poněkud nepříjemném vyšetření. To, že výsledek vyšetření byl negativní mé pocity samozřejmě ještě znásobil. Myslím, že mé poděkování všem by si zasloužilo prezentaci vedení nemocnice. Děkuji. S pozdravem Věra V.


Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

20.5.2021

10.4. jsem přijela na gynekologii na pohotovost, kde z toho vznikl akutní císař. Velice ráda budu doporučovat, protože jsem byla velice spokojená. Personál úžasný jak v péči o mě, tak v péči o dcerku. Veliká pochvala. Hana S.


Poděkování oddělení internímu a ARO

5.5.2021

Dobrý den, rád bych tímto poděkoval lékařům, zdravotním sestrám a ostatním zaměstnancům jesenické nemocnice, zvláště oddělení interny pana primáře Zapletala a oddělení ARO pana primáře Kudrny za péči, kterou mi věnovali při mé hospitalizaci. Rudolf Řezník, Česká Ves.


Poděkování gynekologicko-porodnímu oddělení

26.4.2021

Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat porodnímu a novorozeneckému oddělení. Úžasný personál. Všude budu jen doporučovat. Děkuji moc.


Poděkování oddělení internímu a LDN

23.3.2021

Touto cestou bychom rádi poděkovali sestřičkám a lékařům za výbornou péči o našeho tatínka, který je stále hospitalizován na oddělení LDN. V této nelehké době je to těžké jak pro nás, tak hlavně pro vás. Moc vám všem děkujeme a přejem hodně, hodně sil. Děkujeme manželé Renata a Miroslav B.


Poděkování oddělení LDN

29.12.2020

Chtěla bych vám milé sestřičky a lékaři na oddělení LDN velmi poděkovat za péči o naše nejbližší , kteří z důvodu jakéhokoli, nemohou trávit s námi Vánoce a konec roku. Je to těžká doba, ale díky Vám jsou tyto chvíle pro nás daleko přijatelnější, protože vaše starostlivost se vyrovná té naší. Také moje maminka Blažena Dřímalová leží v tuto dobu na vašem oddělení, pro nás je těžké se s tím vyrovnat, ale víme, že je v dobrých rukách. Moc, moc vám děkujeme. dcera Soňa Vylegalová a syn Martin Dřímal


Poděkování chirurgické ambulanci

23.11.2020
Dobrý den,
dovolte mi, abych touto cestou moc poděkovala všem pracovníkům chirurgické ambulance nemocnice Jeseník za jejich práci a mé ošetření na ambulanci v odpoledních hodinách dne 20.11.2020.
Velký dík všem setřičkám, lékařům i dalším zdravotnickým pracovníkům za profesionální, empatický a lidský přístup se kterým přistupovali k mému ošetření. Prosím, aby se tato informace k nim dostala.
Přeji hodně síly v této nelehké době.
S úctou Eleni Zrnečková Vaníčková ( úraz 20.11.2020 pád ze 3 metrů)

Poděkování internímu oddělení

17.11.2020

Dobrý den pane řediteli,

tímto bych chtěl poděkovat kolektivu interního oddělení Vaší nemocnice v čele s panem primářem MUDr. Zapletalem.

Za vzornou péči o mého otce Karla Šušlíka, který byl hospitalizován dne 6.8.2020, bych chtěl obzvláště vyzdvihnout péči zdravotních sester a starostlivost lékařů v čele

s primářem MUDr. Zapletalem.

 

S poděkováním syn Karel Šušlík


Poděkování chirurgickému oddělení

16.11.2020

Dne 26.9 jsem byla u vás hospitalizována na chirurgickém oddělení se zlomeninou předloktí.

Chtěla bych tímto poděkovat sestřičkám které byly hodné a ochotné, panu primářovi který mne operoval a taky všem ostatním.

Veškerá předoperační i pooperační péče byla vynikající což hodně pomohlo člověku, kterého operovali poprvé a měl tak trošku ze všeho lufty.

Díky vašemu přístupu rekonvalescence probíhá dobře

Randýsková Zuzana


Chirurgická ambulance

11.8.2020

Pěkný den,
dne 24.6.2020 jsem byl u ošetřen ve Vaší nemocnici po pádu na kole. Chtěl bych poděkovat za milý přístup a ochotu při vyšetřování a ošetření. Prosím o vyřízení poděkování MUDr. Milotovi na chir amb. a ještě také vřelé díky paní doktorce na ultrazvuku a všem sestřičkám. Děkuji. S pozdravem MUDr. J. H.


Poděkování porodnímu oddělení

30.7.2020

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala všem zaměstnancům jesenické porodnice za jejich úžasnou péči, profesionalitu a zároveň velmi lidský přístup. Za celou dobu pobytu jsem se nesetkala s tím, že by na mě byl někdo nepříjemný nebo mě nějak odbyl. Naopak všichni lékaři i sestřičky byli velice milí a ochotní poradit a pomoci. Jsem ráda, že jsem měla to štěstí přivést miminko na svět v zařízení s tak úžasnými lidmi, moderním přístupem, krásným a příjemným prostředím.
Nemám nic, co bych mohla vytknout! Děkuji, že dokážete být tak skvělí... i přesto, že to s hormony poblázněnými lehce hysterickými maminkami nemáte jednoduché.
Přeji mnoho dalších spokojených maminek a miminek. MVDr. J. Z. s rodinou


Poděkování porodnímu oddělení

30.7.2020

Dobrý den,

v tom spěchu a v té radosti jsme zapomněli napsat pár řádek do knihy přání a stížnosti porodního oddělení, tak aspoň touto cestou...Celému oddělení porodního v Nemocnici AGEL Jeseník, chci poděkovat za jejich celkový přistup k práci a za vynaložené úsilí, aby se nám narodil náš milovaný syn Vincent….teď už vím, že né nadarmo se říká že to je nejlepší oddělení široko daleko. Obrovské díky, J. K.


Poděkování chirurgickému ambulanci

20.7.2020

Dobrý den,

rádi bychom Vám poděkovali za milý a lidský přístup při ošetřování zlomeniny ruky naší devítileté dcery Anetky ze dne 9. 6. 2020. Díky Vašemu milému personálu, zejména panu MUDr. Kirillovi Shakmatovovi a jeho kolegům, byl pro Anetku tento velmi nepříjemný zážitek snesitelný. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme, ať se Vám ve Vaší práci daří. Anetka posílá obrázek jako poděkování za péči. I. a A. P.


Poděkování dětskému oddělení

7.7.2020

Vážené vedení nemocnice,
chtěla bych Vám sdělit, že jsme minulý týden trávili dovolenou u Vás v Jeseníku, kdy došlo k úrazu naší dvouleté dcery (1.7.20 - nalomený bérec), a proto bych chtěla alespoň touto cestou velice poděkovat panu MUDr. Kocourkovi (ortopedická ambulance), paní primářce Raškové (dětské oddělení) za jejich okamžitou, profesionální pomoc a neuvěřitelně velkou péči o malou potažmo i o mě. Rovněž bych ráda poděkovala za milé jednání i panu MUDr. Kuzykovi při propouštění a samozřejmě všem velmi ochotným a milým sestřičkám na dětském oddělení i ortopedii. Budu Vaší nemocnici všude doporučovat. Opravdu díky za vše!!! A ať se Vám všem nadále jen a jen daří ! M. K.


Poděkování chirurgickému oddělení

30.6.2020

MOTTO: Týmová práce je zpravidla práce mnoha lidí pro jednoho člověka

Vzhledem k velkým bolestem páteře jsem byl dne 19.6.20 převezen do Jesenické nemocnice a hospitalizován na chirurgickém oddělení pod vedením primáře MUDr. Petra Fischera.
Motto, které jsem uvedl hned na začátku, odpovídá přesně tomu, co se na oddělení děje. Milion lidí, milion názorů a z mého hlediska, pod taktovkou primáře MUDr. Fischera je oddělení na úrovni, jeho kolektiv obětavý a ochotný. Vše zde probíhalo za dobu mé hospitalizace naprosto bez problému. Ovšem nesmím zapomenout i na personál ohledně hygieny, která se pečlivě staral o čistotu.  

Rád bych touto cestou chtěl poděkovat opravdu všem za příjemný pobyt v Jesenické nemocnici.                                                                                                                                                                                            
Hodně štěstí a mnoho pracovních úspěchů
pacient  W. J. ze Šumperku


200628 - Poděkování chirur. odd.

30.6.2020

Dobrý den, dne 10. 6. 2020 jsem byla hospitalizována na chirurgickém oddělení Vaší nemocnice kvůli operaci žlučníku. Chtěla bych touto cestou poděkovat kolektivu tohoto oddělení a jejímu panu primáři MUDr. Petru Fišerovi za krásný lidský přístup a to před operací, i po ní. Jsem moc ráda, že jsem se dostala do rukou profesionální a úžasné partě lékařů i sestřiček, kteří svým přístupem překonali můj strach z operace a ta dopadla na výbornou. Práce usměvavých, hodných sestřiček a zlaté ruce pana primáře byl balzám na moji bolest. Ještě jednou moc děkuji. Vaše vděčná pacientka E. K. ze Šumperku


Poděkování LDN

30.6.2020

Vážený pane řediteli, ráda bych touto cestou za celou širší rodinu vyjádřila upřímné poděkování týmu pana primáře MUDr. A. Potěšila z LDN Jesenické nemocnice. Hluboce se skláníme před jejich pečlivostí, laskavostí, trpělivostí, ochotou a odborným umem, s nímž pečují o hospitalizované seniory, ke kterým letos začátkem června přibyl také můj téměř 93letý tatínek MUDr. V. S. Myslím, že naše vděčnost se nedá ani slovy popsat, jsme skutečně velice šťastní, že se tatínek dostal právě do této LDN. PhDr. J. S.


200615

15.6.2020

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou poděkovat personálu oddělení Chirurgie II, kde jsem byl od pondělí do čtvrtku hospitalizován. Profesionalita všech pracovníků a pracovnic oddělení, od paní uklízeček až po pana primáře, byla skvěle doplněna jejich lidským přístupem. Všechny sestry mně ve všem vyhověly bez jakéhokoliv náznaku toho, že bych je otravoval, ba naopak, všechny byly velmi ochotné. Velký dík patří také panu primáři MUDr. Fischerovi nejen za to, jaký je personál oddělení pod jeho vedením, ale také za výsledek mé operace. Ještě jednou všem moc děkuji a vězte, že svoji výbornou zkušenost s Jesenickou nemocnicí si nenechám jen pro sebe.
S pozdravem a přáním mnoha úspěchů všem pracovníkům oddělení Chirurgie II
Bc. P. H.


200611

11.6.2020

Dne 19. 5. jsem byla hospitalizována na chirurgickém oddělení Vaší nemocnice a druhý den operována se žlučníkem. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat celému oddělení chirurgie, hlavně  ochotným sestřičkám, které se o mě úžasně po celou dobu staraly. Poděkování zaslouží i pan primář MUDr. Fischer se všemi lékaři za jejich péči.Věřím, že v nejbližší době zainvestujete do zmodernizování tohoto oddělení, které si to opravdu zaslouží.

Přeji vám mnoho dalších spokojených pacientů, s pozdravem A. I. ze Šumperku


200610

11.6.2020

Jako pacientka po onkologické operaci jsem poměrně častou návštěvnicí gastroenterologické ambulance pana doktora Pernici ve Vaší nemocnici. Kdo byl někdy na kolonoskopickém vyšetření ví, že to není zrovna vyšetření z nejpříjemnějších. Ale i tento zákrok můžete prodělat bez zbytečného stresu a obav, když lidé kolem Vás jsou citliví, ohleduplní a vnímaví. Prostě lidští. A takoví lidé v této ordinaci jsou.
Chtěla bych panu doktorovi a sestřičkám moc poděkovat za lidský přístup, popřát jim pevné zdraví a hodně dalších spokojených pacientů.
S úctou Mgr. N. Č.


Poděkování lékařům i sestrám

22.5.2020

Vážený pane řediteli,

zdravím a zároveň se omlouvám, že Vás oslovuji. Ležela jsem dlouho ve vaši nemocnici (interna, chirurgie, LDN) a měla jsem možnost zhlédnout práci lékařů i sester. Věřte, že všichni ve své práci dělali maximum. Chtěla bych všem poděkovat za jejich práci. Hlavně panu primáři P. Fischerovi a celému jeho kolektivu chirurgů, za jejich obětavost, trpělivost a duševní podporu, když už jsem ztrácela naději na život. A také obdiv při rozhodnosti, když začal koronavir - za rychlé reagování a rozhodování. Práci lékařů a sester nikdo neocení, ani nezaplatí, proto věřím, že vy jste na ně hrdý a že jim všem dokážete říct, jak si jich vážíte Vy i ostatní lidé. Jesenická nemocnice potřebuje takové lékaře, jaké v současnosti má. Já všem velmi děkuji, i Vám za tlumočení mých díků. A.K.


Poděkování pro Mgr. Markétu Stržínkovou a Renatu Kavanovou

14.5.2020

Vážené dámy,

rádi bychom Vám poděkovali za velice ochotný a vstřícný přístup při zajištění testování RT-PCR na průkaz SARS-nCoV-2 pro naše polské zaměstnance. Jsme příhraniční firma a zaměstnáváme téměr 500 zaměstnanců. Z toho je více než 100 zaměstnanců z Polska. Ti pracují převážně ve výrobě a jejich práce je pro zajištění chodu firmy velmi důležitá. V této nelehké "koronavirové" době a při stále měnící se situaci je potřeba jednat rychle a bez průtahů. Vaše vstřícné jednání nám urychlilo vyřízení všech nezbytných formalit pro to, aby se naši polští kolegové mohli vrátit z práce.

Ještě jednou Vám děkujeme a přejeme do další práce mnoho zdaru, sil a energie.

Za zaměstnance Miroslav Dostál, MBA - předseda představenstva, Česko-slezská výrobní, a.s.


Poděkování internímu oddělení

6.4.2020

Touto cestou bych chtěla poděkovat všem zaměstnancům sloužícím na interním odd., za příkladnou péči o mou maminku B. D. Zejména pak paní MUDr. Hajdenko, se kterou jsem byla po celou dobu péče ve spojení, všem sestřičkám a všem z vašeho oddělení. V současné době to nemáte vůbec lehké a pracujete za ztížených podmínek, přesto jsou vaši pacienti obdarováváni úsměvem a laskavou péčí. Ještě jednou vám moc děkuji za milý a lidský přístup k pacientům. S. V., dcera, Olomouc


Poděkování chirurgickému oddělení

22.5.2019

Dobrý den,

moc bych chtěla poděkovat personálu chirurgického oddělení v Jesenické nemocnici. Byla jsem tam v květnu 2019 na operaci žlučníku a velká spokojenost. Nemohu si na nic stěžovat. Pan doktor Fischer, který mě operoval, je skvělý lékař. Mohu jen doporučit.

Pavlína D., Mohelnice


Poděkování zaměstnancům LDN

15.4.2019

Poděkování
Chtěla bych touto cestou, Vaším prostřednictvím, poděkovat primáři oddělení LDN, MUDr. Potěšilovi a celému kolektivu zdravotnického personálu za péči, kterou věnovali mému manželovi S.R. po celou dobu jeho hospitalizace. Zejména bych mu chtěla poděkovat za lidský přístup k nám, pozůstalým, ve chvílích nejtěžších. M.R. s rodinou


Poděkování pro oddělení ARO a LDN

19.3.2019

Jménem celé rodiny M. a M. bych chtěl Vám touto cestou moc poděkovat za Vaši péči, starost, ochotu a trpělivost, kterou jste paní R. M. a paní A. M. poskytli.
V prvé řádě panu primářovi Kudrnovi a jeho tým na ARO za veškerou sekundární péči a jeho konzultací v léčbě bolesti a řešení akutních stavu na lůžkách LDN a interním oddělení.
Chci poděkovat skvělému týmu zdravotníků LDN, kde ležela babička R. M. do její smrti. Oceňuji velmi citlivý a lidský přístup, lékařů v ordinaci, zdravotních sester. Je s podivem, že při tak náročné a odpovědné práci mají při kontaktu s pacientem vždy dobrou náladu a na tváři úsměv.

Chtěli bychom jako rodina poděkovat za úžasný, vstřícný, lidský a odborný přístup lékařů a v neposlední řadě i celému kolektivu ARO a LDN
Děkujeme a přejeme hodně úspěchů Vaší nemocnici.


Poděkování gynekologickému oddělení

6.3.2018

Děkuji moc za milé vstřícné přijetí. Vždy měly usměv na tváři. Děkuji z celého srdce.


Poděkování gynekologickému oddělení

26.2.2018

Děkuji za milé a vstřícné přijetí, jednání, laskavost a velkolepé usměvy všech sestřiček a také poděkování za stálou a profesionální péči všech co tu pracují a starali se o nás. Moc a moc děkujeme. A veškěrou úctou pokoj č. 7


Poděkování gynekologicko-porodnického oddělení

18.2.2018

Děkujeme všem za ochotu, vstřícnost, úsměv ...

S úctou k Vašemu povolání

PS. Vaši paní uklizečku bych Vám nejraději "ukradla" do své firmy. :)


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

8.2.2018

Mnohokrát děkuji mé úžasné šéfové paní primářce MUDr. Chrastinové a neúnavnému panu doktorovi Krtičkovi za ukázkový, nádherný porod vnučky Viktorky. Paní vrchní Ivuško Mašlaňová, máte zde skvělý tým, lékaři, sestřičky, sanitářky a pomocný personál. Pracujete svěle a s láskou. Děkuji ze srdce. M.V.


Poděkování gynekologickému oddělení

5.2.2018

Všem z celého srdce děkuji. Kdyby všechna oddělení v této nemocnici fungovala jako toto. Tak je to nejlepší nemocnice v České republice. Velmi ochotný a milý personál. Ještě jednou děkuji J.Š.

 

Děkuji za výbornou péči, za ochotu, vstřícnost, laskavost. Děkuji všem sestřičkám a doktorům a především p. doktorce Mina Melita. Ještě jednou děkuji Všem. paní M. 


Poděkování dětskému oddělení

4.1.2018

Dobrý den,

Zasílám Vám prosbu o zaslání jmen a a příjmení ošetřujících lékařů našeho syna M P, který měl 2.8.2017 těžký pád na kole na Rychlebských stezkách. Přijeli jsme někdy před 21. hodinou a na chirurgické ambulanci se nám věnoval lékař ve věku okolo 55 let. Matějovi zašil rozseklý ret a také přišil odtrženou dáseň na horní i dolní čelisti. Rád bych panu doktorovi s Matějem poděkoval a dovezl mu drobný dárek.

Dále se nás ujal pan doktor sloužící noční službu na dětském oddělení, šedivý starší pán, odhaduji 65-70 let (prý známý dětský doktor v Jeseníku)

Na dětském oddělení se o nás velmi hezky staral mladý pan doktor Ivan Zanin (nebo tak nějak), s ruským přízvukem, dále paní doktorka ze Slovenska, plynně mluvící česky a převelená do Jesenické nemocnice z Nového Jičína.

V nemocnici jsme zůstali do 4.8., hojení proběhlo skvěle a ještě jsme stihli poslední týden v srpnu dovolenou v Chorvatsku. Na přístup a péči Jesenické nemocnice Agel o našeho Matěje vzpomínám v nejlepším a chválí Vás, kde můžu. Je dobré vědět, kam zajet v případě problému..

Kdyby bylo možné nám zaslat jména ošetřujících lékařů, byli bychom velmi rádi a v neděli bychom jim dovezli poděkování za pomoc a péči o našeho Matěje.

Předem Vám děkuji a těším se na Vaši odpověď, na shledanou A.P. Přerov


Poděkování oční ambulanci

4.1.2018

Vážená paní ředitelko,

Dovolte mi, abych alespoň touto cestou vyjádřil vděk a poděkování lékařce z vaší oční ambulance MUDr. Anežce Pupíkové. Uvedená doktorka pracovala na oční ambulanci v Šumperku a moje manželka je její dlouholetou pacientkou. MUDr. Pupíková se jí získala nejen svojí odborností ale i lidským přístupem. Lidé v Jeseníku mají velké štěstí, že ve vašem zdravotnickém zařízení zaměstnáváte tak erudovanou lékařku se srdcem na pravém místě.

Vděčný manžel I.V. Sobotín


Poděkování internímu oddělení

30.10.2017

Ve středu jsem byla postižena hyperdiabetickým záchvatem, (vysoký obsah cukru v krvi), sanitka mne odvezla na interní oddělení Jesenické nemocnice. V noci o můj život bojovali lékařky spolu se sestrami, a podařilo se jim mne zachránit. Dále jsem zahrnována jejich neutuchající péčí. Slyšela jsem, že když mě sem přivezli, vypadala jsem jak dehydrovaná papírová stařena. Proto teď posílám foto, co se jesenickým lékařkám povedlo. Volám VIVAT JESENICKÉ NEMOCNICI A JEJICH PRACOVNÍKŮM! Bez nich bych tu už nebyla.

Dana J. Velká Kraš


Poděkování chirurgickému oddělení

17.10.2017

Chtěla bych Vám poděkovat za péči, která se mi dostala při operace žlučníku. Bydlím v Šumperku vedle nemocnice a do Jesenické nemocnice jsem šla za chirurgem, který má výbornou pověst a samozřejmě odvedl skvělou práci. Děkuji sestřičkám a jejich empatickému přístupu, vždy byly dobře naladěné a nikdy jsem od nich neslyšela, že nemají čas. Vždy mi ochotně se vším pomohly. Jana D.


Poděkování interní ambulanci

12.10.2017

Vážená paní ředitelko,

Obracím se na Vás, protože bych chtěla vyjádřit velké poděkování Rychlé záchranné službě, která mi poskytla pomoc 1. 10. 2017 večer okolo 20 hodiny. Bydlím v Domě s pečovatelskou službou Soužití Mikulovice. V neděli večer se mi udělalo špatně, měla jsem vysoký tlak i teplotu, protože je mi 84 let a není zde pečovatelská služba v sobotu a v neděli, nevěděla jsem si rady, tak jsem zavolala linku 155 rychlou záchrannou službu. Sanitka přijela rychle, řidič byl velmi ochotný, naložil mne do sanitky a odvezl mě na interní ambulanci a zde měl službu pan doktor MUDr. Jiří Pernice, který se mě ochotně ujal a provedl veškerá vyšetření. Byla jsem překvapena dobrým přístupem celého personálu, včetně sester a již zmíněného řidiče sanitky a tak chci touto cestou všem poděkovat. A píšu tuto pochvalu z důvodu, že všude slyším, nespokojenost se zdravotní péčí a tak chci touto cestou vyjádřit pochvalu a ukázat, že není vše špatné a jsem vděčná, že tuto dobrou nemocnici v Jeseníku máme, protože už mi několik zachránila život.

V Mikulovicích 9.10.2017 Marie V.


Poděkování internímu oddělení

3.10.2017

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem zaměstnancům interního oddělení za obětavou a vzornou péči o mou maminku. Maminka byla velmi nadšená a spokojená. Sestřičky byly ke všem milé, ochotné a vstřícné a nešetřily úsměvem i pohlazením.
Děkuji Iveta


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

12.9.2017

Poděkování

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem doktorům, sestřičkám a pomocnému personálu za skvělou péči a ochotu mého pobytu. Cítila jsem se zde dobře. Je úžasné s jakou ochotou a láskou tady přistupují k pacientům.

Mé díky patří paní vrchní Mašlaňové, za krásný a zodpovědný přístup k pacientům. Chválím ručičky paní primářce Chrastinové. Neboť paní Chrastinová primářka a paní ředitelka je opravdu andílek. Je to úžasná primářka, ředitelka jako člověk je moc obětavá. Jsem ráda, že jsem opět mohla být ji na blízku.

S láskou celému zdravotnickému personálu hodně štěstí spokojených pacientů v roce 2017, 2018.

 

S pozdravem a láskou k Vám paní Karolína M.


Poděkování chirurgickému oddělení

7.9.2017

CHTĚL BYCH TOUTO CESTOU PODĚKOVAT VŠEM ZAMĚSTNANCŮM SLOUŽICI NA CHIRURGICKÉM ODDĚLENÍ 1 ZA PROFESIÁLNÍ PRÁCI, VŽDY S PŘÍVĚTIVÍM ÚSMĚVEM MILÍM VYSTUPOVÁNÍM A VLÍDNÝM SLOVEM, KTERÝ POKAŽDE NEMOCNÉMU POMŮŽE. JEŠTĚ JEDNOU VŘELÉ SRDEČNÉ DÍKY A KLOBOUK DOLŮ PŘED VÁMI.
DÁLE BYCH CHTĚL PODĚKOVAT I SANITNÍ POSÁDCE, KTERÁ MNĚ PŘEVÁŽELA DO ŠUMPERKA A ZPĚT
DĚKUJÍ ZA ZDĚLENÍ VŠEM J.K.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

6.9.2017

Chtěla bych poděkovat Dr. Kořenkovi a všem sestřičkám na porodním a novorozeneckém oddělení. Dne 26.8.2017 jsem porodila syna Michala N.a bez Vás všech bych se neobešla. Byli jste všichni úžasní. Ještě jednou Vám všem moc děkujeme za milý a lidský přístup. Byli jste opravdu úžasní. rodina N.


Poděkování ARO oddělení a internímu oddělení

21.8.2017

Ve dnech 7.8.-18.8.2017 jsem byl hospitalizován ve vaší nemocnici na oddělení ARO a posléze ne interním oddělení.
Chtěl bych tímto poděkovat za velmi dobrý a vstřícný přístup lékařů a zdravotního personálu.
František L. Zábřeh


Poděkování gynekologicko-porodnického oddělení

17.8.2017

Ráda bych touto cestou poděkovala všemu personálu Jesenické nemocnice za jejich ochotu, lidský přístup, počínaje příjemným a ochotným jednáním již na vrátnici. V dnešní hektické a uspěchané době je to téměř neuvěřitelné. Především bych chtěla poděkovat celému gynekologickému oddělení za vlídný, lidský a profesionální přístup, především paní prim. Mudr. J.Chrastinové, sestřičce Milušce Viaterové, Mudr. Zajcové za pohádkovou anestézii a milý personál na sále, rovněž tak paní doktorce Janíkové z interní ambulance. Všem patří opravdu velký dík za jejich laskavý a profesionální přístup k nám pacientům. Všude čisto, vůně, klid, usměvavý a ochotný personál, dobré jídlo - to vše už je samo o sobě lékem při problémech, se kterým se na Vás obracíme. Byla jsem zde hospitalizovaná poprvé a krátce, ale i tak mne přístup lékařů, sestřiček a všeho personálu velmi mile překvapil. Ještě jednou za Vaši laskavou péči mnohokrát děkuji a přeji mnoho zdraví a úspěchů ve Vaší náročné profesi. I.T.


Poděkování hemodialýze a internímu oddělení

18.7.2017

Zdravím Vás,

ještě jsem našla v bundě po manželovi tyto dvě věci, tak Vám to posílám po p. O.

Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za obětavou péči o mého manžela Vám všem, paní dr. Bartošové i p. dr. Janíkové a celému personálu na interním oddělení, HDS. Manžel vždy o Vás všech povídal, že jste super sestřičky, také sestřička, co odešla do Lipové lázně poděkujte ji za mne. Také paní co, uklízí u Vás na oddělení moc hezky o ní mluvil. Takže ještě jednou Vám všem děkuji, že jste trochu proslunili ten jeho život, prakticky ho strávil většinu mezi Vámi zdravotním personálem a jsem Vám moc vděčná, že jste mu pomáhali. Děkuji paní K.


Poděkování dětskému oddělení

17.7.2017

Jsem zde na dovolené. Profesionální přístup k dětem a úžasně hodné sestřičky a paní doktorky a lékaři. Moc děkuji paní J.


Poděkování internímu oddělení

13.7.2017

Milí,
vaše vděčná pacientka vám posílá poděkováni za odbornou péči a vlídné chování.
Mohu vás vřele doporučit svým známým!!
Vyprošuji vám všem pokoj a dobro.
Mgr. Věra F.


Poděkování oddělení ARO

11.7.2017

Dobrý den,
v minulém týdnu zemřel v Jesenické nemocnici na oddělení ARO můj otec. Chtěl bych Vám i tak poděkovat touto cestou za péči, kterou mu zaměstnanci Vaší nemocnice věnovali v posledních chvílích jeho života. Jménem celé rodiny a ostatních pozůstalých Vám děkuji.
S pozdravem
Ondřej S.


Poděkování ARu

26.6.2017

Tímto bych chtěla poděkovat celému kolektivu ARA Jesenické nemocnice pod vedením prim. Dr. Kudrny za skvělou péči a převážně záchranu mého přítele Pavla B. Jste všichni ochotni, obětaví, prostě lidé na pravém místě. I přes vážnost stavu mého přítele, jste mi svou lidskostí, dávali naději a sílu.

Velké poděkování panu prim. Kudrnovi, který mi vždy poskytl dostatek informací, cokoliv jsem potřebovala, zařídil nebo mi alespoň poradil a to i po propuštění.

S obdivem a úctou Dagmar H.

 


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

23.6.2017

Vážený pane řediteli Jesenické nemocnice,
Vážená paní MUDr. Chrastinová, přednosta oddělení
Velmi děkuji především MUDr. Šabu, a MUDr. Kopeckému včetně personálu ošetřovatelského gynekologického oddělení za profesionalitu, lidský přístup, pozitivní náladu, za veškerou péči, která mi byla poskytována během mého pobytu na oddělení.
Upřímně obdivuji, jak zvládají tuhle náročnou práci a péči o pacientky.
Přeji celému týmu hodně zdraví, síly, a vitality v profesním i v osobním životě.
S úctou.
Soňa K., Jeseník
 


Poděkování internímu oddělení

7.6.2017

Dovolte mi, abych touto cestou poděkovala kolektivu Interního oddělení, lůžkové části, za velmi pěkný a profesionální přístup k pacientům. Byla jsem hospitalizována od 2.- 6. 6. 2017 na oddělení a nenašla jsem ani jednu chybu v péči a v přístupu k pacientovi. Sestřičky stále usměvavé, ochotné, vstřícné a laskavé. Ani jedna se ani nezamračila. Byla jsem v nemocnici přes víkend, kdy nebylo žádné vedení, ale sestřičky kmitaly celý den bez zastavení, bylo téměř plné oddělení.

Jsem hrozně mile překvapena.

Je vidět, že máte interní oddělení v dobrých rukách.

Jsem bývala zaměstnankyně naší nemocnice, pracovala jsem od r. 1978 – 1999 na dětském oddělení, proto jsem asi víc hleděla na péči a přístup a chtěla najít alespoň něco špatného. Nenašla.

Prosím o vyslovení velkého poděkování všem zaměstnancům lůžkové části.

Dana V. Česká Ves


Poděkování RDG oddělení

29.5.2017

Dobrý den
při prohlížení webových stránek vaší nemocnice, kde jsem byla před pár týdny na vyšetření CT jsem objevila možnost poděkovat. Můj velký dík patří sestřičce Petře Šarmanové, která svým profesionálním a hlavně lidským přístupem ovlivnila můj pocit z vyšetření.Děkuji Jana


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

24.5.2017

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala veškerému personálu gynekologického a novorozeneckého oddělení za úžasnou péči a pomoc při narození naší dcery. Taktéž bych ráda poděkovala veškerému personálu ze dne 16.5.2017 který asistoval při mém císařském řezu. Tak lidský přístup se nevidí v každé nemocnici. Mockrát děkujeme za vše :-) S pozdravem Veronika Š.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

23.5.2017

Mnohokrát děkuji pánům doktorům, sestřičkám a celému kolektivu za jejich krásný přístup, bylo mi tu moc dobře paní K. 


Poděkovaní dětskému oddělení

23.5.2017

Vážený pane primáři,

ráda bych Vám a Vašemu týmu poděkovala za péči, kterou jste poskytli mému synovi Metodějovi během naší hospitalizace na dětském oddělení . Bylo hezké sledovat, s jak velkou láskou k dětem své povolání vykonávají všichni doktoři i sestry, i když v tak nelehkých podmínkách.

Přeji Vám, ať se Vám ve Vaší práci daří co nejlépe.

S pozdravem  Pavlína Š.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

16.5.2017

Mnohokrát děkuji paní primářce, lékařům, sestřičkám, zdrav. asistentce Leničce i celému personálu za odborný i osobní milý přístup. Vám všem velké díky J.V.

 


Poděkování gynekologicko-porodnické oddělení

16.5.2017

Mnohokrát děkuji pánům doktorům, sestřičkám a celému kolektivu za jejich krásný přístup, bylo mě tu moc dobře K.


Poděkování oční ambulanci

11.4.2017

Zdravím, nevím, jestli se už třeba nebudu opakovat, ale i kdyby ano, tak myslím, že to vůbec není na škodu. Jsem jedna z těch, která když je spokojená se zdravotnickými službami, tak se o to ráda podělí s druhými. A tak tímto chci VELICE POCHVÁLIT a VYJÁDŘIT SVOU SPOKOJENOST se službami naší nové oční ambulance. Ještě se mi opravdu nikdy za svých 59 let života nestalo, abych přišla k lékaři a hned šla na řadu (bez jakéhokoliv čekání a nepříjemných poznámek sester). Ani jsem si v čekárně nestihla sednout a sestřičky mě hned vzali (což je pro mě, jako pro člověka, který pracuje skvělé). Obě sestřičky v ambulanci (bohužel nevím jména) byli velice příjemné, usměvavé a vstřícné - a to i přes opravdu obrovský nápor pacientů, kterých je určitě víc a víc (vzhledem k nové a fungující oční ambulanci). Milé a ochotné sestřičky už se jen tak dnes bohužel nevidí a tak mi přišlo správné je takto veřejně pochválit, a samozřejmě i paní doktorku. Tímto za sebe moc děkuji za novou oční ambulanci a přeji sestřičkám i paní doktorce pevné nervy a aby měli spoustu tak hodných pacientů, jako jsou oni sami.
S pozdravem Z.U.


Poděkování gastroenterologické ambulanci

7.4.2017

Dobrý den,
chtěla bych tímto vyjádřit své poděkování MUDr. Pernicovi za citlivý a profesionální přístup při kolonoskopickém vyšetření. Velké díky patří i velmi milým sestřičkám p. Potěšilové a p. Berčákové za jejich pomoc a rozptýlení při tomto ne zrovna příjemném vyšetření.
Milena D.


Poděkovaní internímu oddělení a LDN

5.4.2017

Dobrý den, i já bych bych za celou rodinu chtěla poděkovat internímu oddělení a následně celému oddělení LDN, za úžasnou péči o naší maminku/babičku paní Gabrielu C. Už dlouho jsme se nesetkali s tak úžasným personálem - laskavý a lidský přístup. Ještě jednou mnohokrát děkujeme.
Vnučka Petra N.


Poděkovaní LDN

29.3.2017

Chtěla bych moc poděkovat oddělení LDN pod vedením Mudr.Alexandra Potěšila za vzornou péči o moji maminku Věru K.Zároveň děkuji kolektivu sestřiček tohoto oddělení za obětavý a lidský přistup k pacientům. Děkuji moc. Zlatuše P


Poděkování za péči poskytnutou oddělením ARO Jesenické nemocnice a.s.

21.3.2017

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych touto cestou poděkovala personálu Anesteziologicko-resuscitačního oddělení, zejména pak primáři MUDr. Kudrnovi, lékařce MUDr. Poljakové a všem sestřičkám za jejich empatický a profesionální přístup a za zájem, se kterým poskytovali péči mému manželovi po dobu jeho hospitalizace a za podporu, kterou poskytovali i mně.

S pozdravem Magda P.


Poděkování dětskému oddělení

21.3.2017

Tak jako většina zápisků – i my začínáme slovem DĚKUJI – z celého srdce a upřímně. Není nic, co bychom mohli vytknout! Velmi profesionální a HLAVNĚ LIDSKÝ přístup! Během celého pobytu jen usměvavé, ochotné a nesmírně milé sestřičky. A lékaři? Opět nemám nic, co bych si mohla stěžovat! Uklidní, vysvětlí, podpoří!!!

Nesmírně si vážím vaši práce. Zůstaňte stále, tak úžasní!

To platí i pro paní učitelku Bc. Vrbkovou – nesmírně milá a pozitivní paní.

Velké díky patří i paní pomocnici vždy usměvavá. Jste prostě úžasná parta výborných lidí. Ještě jednou DĚKUJEME  Š.


Poděkování internímu oddělení

8.3.2017

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu primáři Zapletalovi, již před rokem se staral o mého tatínka Pavla, jeho lidský přístup a komunikace s námi jako rodinou téměř při každé návštěvě byla velice profesionální a lidská. Nyní jsem měla tu čest opět se potkat s panem primářem a opět jeho lidský přístup a profesionalita na prvním místě. Děkuji že jsou ve zdravotnictví lidé jako pan primář, stejně tak usměvavé sestry a personál. Lidé by si neměli jen stěžovat, ale měli by umět i pochválit a ocenit opravdu profesionální přístup. PANE PRIMÁŘI DĚKUJI ŽE JSTE, nejen jako lékař, ale i jako člověk.


Poděkování ortopedické a oční ambulanci

8.3.2017

Dobrý den, dlouho jsme s manželem zvažovali, zda Vám máme napsat či ne. Ale po dlouhém rozhodování jsme usoudili, že ano. A když už je ta možnost, že na Vašich stránkách může kdokoliv vyjádřit svůj názor, tak konec konců proč toho nevyužít. V prvé řadě musíme uznat, že od té doby, co Jesenickou nemocnici koupila společnost Agel, tak se mnoho věcí obrátilo k lepšímu - velice si jako občané Jeseníku vážíme toho, že se s nemocnicí začalo konečně po dlouhých letech něco dobrého dělat a ujal se jí někdo, kdo měl odvahu se pustit do velkých změn. A to jak veškeré rekonstrukce, které byli už dávno potřeba, tak i otevření nových ambulancí, které zde chyběly jako sůl. A to především ambulance OČNÍ A ORTOPEDICKÁ, na které je opravdu z každé strany slyšet jenom samá chvála - a to jak na jejich personál, tak na péči! Co se týče personálu, tak je moc dobře, že se Vám podařilo najít ochotné lékaře a sestřičky, díky kterým tyto nové ambulance mohli být otevřeny a díky kterým je péče o nás Jeseničáky na profesionální a kvalitní úrovni. Tímto Vám s manželem ještě jednou z celého srdce velmi děkujeme a přejeme Vám do dalších let mnoho úspěchů, trpělivosti a zdravíčka. H a J.


Poděkování dětskému oddělení

16.2.2017

Dobrý den, dne 15.2.2017 jsme s malou dcerkou museli vyhledat lékařskou pomoc.Ošetřili nás na dětském oddělení Vaší nemocnice.S tak lidským a samozřejmě profesionálním přístupem jsem se již delší dobu nesetkala.Pan doktor i sestřička byli vstřícní,milí,prostě perfektní.Tímto bychom jim chtěli moc poděkovat,tedy sestřičce Haničce a panu doktoru Novotnému. M.H.


Poděkování dětskému oddělení

16.2.2017

Dnes je to již 35 den, co jsme zde hospitalizování. Zoinka si zlomila nohu, tak tady po celou dobu leží  s nožičkama nahoře. Byl to pro nás obě nejdelší měsíc v životě a už se moc těšíme domů. Chtěla bych však moc poděkovat personálu za péči, které se nám zde dostalo. Sestřičám, lékařům i panu primáři za milý a lidský přístup. Za chutné jídlo (které jsem v nemocnici opravdu nečekala). V neposlední řadě velké DÍKY patří paní učitelce Bc. Ivoně Vrbkové, která nám ty dlouhé chvíle tady, vždy velice zpříjemnila a zpestřila a dokázala zabavit dítě upoutané 5 týdnů na lůžko.

Děkujeme M. T.


Poděkování chirurgickému oddělení

14.2.2017

Chtěl bych tímto vyjádřit svůj názor na poskytovanou péči při mé hospitalizaci 24.01.2017-02.02.2017 na chirurgickém oddělení. Po mé poslední hospitalizaci před cca 15 lety, jsem si tentokrát připadal jako PACIENT s péčí z říše snů. Má hospitalizace byla z důvodů poškození dolní končetiny při onemocnění cukrovkou a neuropatií, rizika veliká, náročnost na čistotu apod. Co se dělo na celém oddělení bylo nevídané. Přístup ošetřujících lékařů, můj byl MUDr. Nežádal :-) , no prostě SUPER. A přístup sestřiček, nevím jak to popsat krátce, tak že: denně jsme měli čistě převlečeno vše, o co jsme si řekli, péče o každého byla pro ně mnohdy hrozná dřina a že jsem na pokoji potkal "případy" Alkoholika snad bezdomovce, na pokoj však dojel umytý v čistém, prostě co tato děvčata zvládnou, nejhlubší poklona. Jsou to opravdu andělé celého oddělení. Dokonce i výtvory nemocniční kuchyně se změnily na tolik, že jsem nechtěl věřit, že si vaří sami ve stejném zařízení. Až se podaří novému majiteli, a všichni mu v tom držíme palce, opravit sociální zařízení, tak opravdu není co vytknout. A to jsem zapomněl jednu podstatnou věc, na oddělení bylo kvůli sloučení CH1 a CH2 de facto jednou tolik pacientů. Ještě jednou Vám všem za vše ( já hlavně za zachráněný palec ) upřímně děkuji a kde budu, tak Vaše oddělení s klidným svědomím doporučím. Gunter H.


Poděkování internímu oddělení

8.2.2017

Dobrý večer všichni.
Včera večer jsem přijel domů po třech dnech hospitalizace na int. oddělení. Chtěl bych vám napsat své pocity z pobytu.
Pro každého člověka je pobyt v nemocnici zásah do života, zejména když to příjde náhle, jako v mém případě.
Pobyt u vás byl skvělá zkušenost. Děkuji všem, kteří se o mě starali. Děkuji sestřičkám (včeličkám) za obětavost, úsměv, hezký přístup k pacientům, za jejich pochopení naší situace. Děkuji doktorce Kučerové, která mě v noci přijímala. Fousatému panu doktorovi, jehož jméno neznám i mladé doktorce asi z Ukrajiny.
Všude čisto, časté dotazy zda něco nepotřebujeme, ani nevíte jak to vše pomáhá  pacientům.
Jídlo bez připomínek - výborné, alespoň u mé diety.
Na odd. je ticho, žádné bouchání dveří a tak pod.
No a to celé pod taktovkou pana primáře Zapletala, zkrátka výborný celý orchestr.
Moc, moc vám děkuji  a přeji úslovím " ať se vám daří dílo".
Nezlobte se prosím, ale musel jsem se vám s tím svěřit tak, jak to cítím.

Gunter S. Javorník


Poděkování detskému oddělení

25.1.2017

Moc děkuji za velmi příjemný přístup. Byli jsme zde s dcerou Nelinkou (4 měsíce) hospitalizovány 4 dny. Musím poděkovat hlavně sestřičkám za velmi příjemné, milé a hlavně ochotné jednání. Děkuji i lékařům za péči o Nelinku. Nemám vašemu oddělení, co vytknout, cítila jsem se tu trošku i jako doma. J Přeji všem sestřičkám i lékařům hlavně klidné služby a ať jsou pořád tak usměvavý jako když jsme tu byli. Děkujeme Petra W. a Nelinka


Poděkování chirurgickému oddělení

12.1.2017

Dobrý den, velmi děkuji za péči, kterou mě vaše oddělení nedávno poskytlo v souvislosti s operací kýly. Byl jsem mile překvapený lidským přístupem personálu i odborností všech zaměstnanců a opravdu není co vytknout. Úroveň zázemí a prostředí je věcí majitele areálu a snad i to časem dosáhne na vyšší standard. Jinak z mé strany jen samá chvála a jistě vás doporučím i ostatním. pan Lubomír Š.

 


Poděkování za péči

3.1.2017

Dobrý den,
chtěl bych Vám poděkovat za věnovanou péči, které se mi dostalo ve Vaší nemocnici. Dne 26.10.2016 jsem byl operován panem doktorem Fischerem. Operace dopadla dobře. Po celou dobu léčby se mi pan doktor Fischer věnoval, byl příjemný a pozorný. Totéž mohu říct i o sestrách. Jsem už starší člověk, proto kvalitní postel pro bolavé tělo byla dar z nebes. Říká se, že v nemocnici není dobrá strava. Jídlo bylo, ale chutné a bylo ho dost. Ještě jednou Vám všem děkuji.

J. Š. Jeseník


Poděkování personálu gynekologického oddělení

2.12.2016

Velikánské poděkování všem lékařům a zdravotním sestřičkám a ostatnímu personálu gynekologického oddělení za úžasnou podporu a péči při zotavování.

HEZKÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017 paní M.


Poděkování gynekologickému oddělení

27.11.2016

Velké poděkování panu primáři, všem lékařům, sestřičkám a ostatnímu personálu za profesionální a lidský přístup k pacientům. Děkujeme a přejeme všem hezké Vánoce a mnoho štěstí a zdraví do dalších let. Pacientky z pokoje č. 7.


Poděkování pracovníkům gynekologického oddělení

11.11.2016

Rádi bychom poděkovali pracovníkům gynekologického oddělení za péči, přístup, pocit bezpečí a klidu. Děkujeme se vší úctou a pokorou za péči o moji manželku. Makéte a František H.


Poděkování personálu gynekologicko-porodnickému oddělení

11.9.2016

Dobrý den,
byla jsem hospitalizovaná na gynekologicko - porodnickém oddělení. Musím velice ocenit a pochválit přístup veškerého personálu. S péčí jsem byla velice spokojená.
Marcela Z.


Poděkování gastroenterologické ambulnaci

18.8.2016

Moc ráda bych touto cestou vyjádřila svůj vděk za velmi citlivý a vlídný přístup při endoskopickém vyšetření u p. doktora Pernici s asistující sestřičkou L. Berčákovou. Neměli to se mnou jednoduché a přesto byli po celou dobu laskaví a plní pochopení. Nemohu dostatečně poděkovat...
S úctou J. I.


Poděkování celému chirurgickému oddělení

4.8.2016

Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat celému chirurgickému oddělení v čele s panem primářem Krátkým a všem operatérům Vaší nemocnice za profesionální, laskavý a velmi citlivý a přístup během mé hospitalizace 1.až 3.8. kdy mi byly vyoperovány šrouby z kotníku.

S pozdravem a přáním hezkého dne
P. K.


Poděkování za péči na oddělení LDN

4.8.2016

Musím velmi poděkovat za laskavou péči všem sestřičkám, panu primáři a rehabilitační sestřičce Moničce z oddělení LDN.

Můžeme být v Jeseníku rádi, že takovéto kolektivy existují. Přeji všem hodně štěstí a zdraví.

paní J.

 


Poděkování personálu oddělení LDN

4.8.2016

Chci poděkovat panu primáři a všem usměvavým sestřičkám a rehabilitační sestře za starostlivost na LDN v Jeseníku. Kuchařkám a uklizečkám za dobrou stravu a pořádek. Všem přeji hodně štěstí, zdraví a dobrou náladu.

paní S.


Poděkování týmu lékařů a sester dětské ambulance

27.7.2016

Dobrý den,

ráda bych touto cestou ještě jednou vyjádřila poděkování týmu lékařů a sester dětské ambulance Vaší nemocnice v čele s MUDr. Panajotisem Joanidisem, zást. prim.  Dne 18.07.2016 jsem se synem Janem Liberdou navštívila výše uvedenou ambulanci během našeho pobytu na dovolené (propukly u něj příušnice). Pocházíme z Prahy a můžu upřímně říct, že  s tak profesionálním a zároveň lidským přístupem jsem se zde ještě nesetkala.

Děkuji.
K. L.


Poděkování za skvěle provedené gastroskopické vyšetření

26.7.2016

Dobrý den,

26.7. jsem u Vás prodělal gastroskopické vyšetření u pana doktora Pernici. Z vyšetření jsem měl velké obavy, protože mi kolega, který ho již před lety absolvoval  popsal, že je velmi nepříjemné. Díky profesionálnímu a velmi citlivému přístupu pana doktora a sloužící sestry nakonec vyšetření proběhlo hladce za což bych chtěl tímto oběma velmi poděkovat.

Děkuji a s pozdravem
P. K. Jeseník


Poděkování personálu gynekologicko porodnického oddělení

22.7.2016

Děkuji Vám všem za příkladnou péči a starostlivost o pacienty, velmi milé jednání a vytvoření příjemného prostředí. Přeji Vám hodně zdraví, spokojenosti a úspěchy ve Vaší práci i v osobním životě.

V.V. 


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

13.7.2016

Děkujeme za vzorovou péči a starostlivost, velmi pěkné jednání sestřiček Milekny Viaterové a Elišky Kubové

Děkují pacienty pokoje č. 10 K. a D.


Děkuji gynekologicko-porodnickému oddělení za skvělou péči

3.7.2016

Děkuji za skvělou péči o pacienty je zde příjemný a vstřícný personál a příjemné prostředí. Děkuji Š. pokoj č. 7 


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení za perfektní péči a empatický přístup

25.5.2016

Dobrý den, chtěla bych pochválit a poděkovat gynekologicko - porodnickému odd. za perfektní péči a empatický přístup. Také personál porodního sálu, který mi pomohl přivést na svět 14.1.2016 krásného syna Ondřeje si zaslouží poděkování. Cítili jsme se s Vámi jako v peřince. Největší poděkování patří p. primáři Kořenkovi, který se o mě staral už od začátku těhotenství, jako o vlastní. (teda spoň jsem se tak cítila :-D ) , je to starostlivý, zodpovědný chlap, kterému patří moje 100% důvěra. Já jako prvorodička, která nic nevěděla si můžu pískat, že jsem byla právě v Jeseníku, kde mě vše naučili a byli se mnou trpěliví. I když se ve mně začala probouzet klasická, nesnesitelná, plačtivá šestinedělka, byli jste právě vy se mnou a dočkala jsem se pochopení a pohlazení na duši. :) Ne všude to tak dobře funguje. :) taky jsem se učila ve zdravotnictví, taky vím, jaké je být ke všem empatická.... :-)

Také bych chtěla poděkovat skvělým pediatrům, kteří mi na Ondřeje dohlíželi, radili a stále dohlíží kvůli srdeční vadě. Doktorovi Joanidisovi díky za včasné zjištění diagnozy a p. primářce Ilíkové, za to, jaké je zlatíčko ke mně a k Ondrovi a že mi vše krásně vysvětlí. JSTE PERFETKNÍ !!!

N.B.


Děkuji celému týmu gynekologie

15.5.2016

Děkuji celému týmu gynekologie jste prostě super tým. Takový přístup by měl být všude!

Moc, moc děkuji J. H.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

15.5.2016

Srdečné poděkování za péči, zákrok (bezbolestný a rychlí) a přijetí a v neposlední řadě za skvělé uspaní panu doktoru Kovačikovi, panu doktoru Hájkovi a sestřičkám Viaterové Milušce ošetřující a sestřičce Haničce Keprtové. S poděkováním L.Š, pokoj č. 10.


Děkuji personálu gynekologicko-porodnického oddělení

7.5.2016

Děkujeme za péči doktorům, sestřičkám, uklízečkám a příjemné jednání k nám na pokoji č. 7.

paní. H


Poděkování celému gynekologickému oddělení

14.4.2016

Moc děkuji celému gynekologickému oddělení za vlídnou péči a ochotu při mé hospitalizaci. Byla jsem velmi mile překvapena.

E.K.


Poděkování za profesionální přístup během hospitalizace

12.4.2016

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za profesionální přístup během mé hospitalizace v nemocnici ve dnech 4.-6.dubna 2016 na oddělení gynekologicko-porodnickém. Moje poděkování patří především panu doktorovi Liptayovi a sestřičkám na tomto oddělení. Během mého života jsem již v několika nemocnicích v rámci celé republiky byla hospitalizována a vaše nemocnice mě velmi překvapila milým a především lidským jednáním. S pozdravem S. F.


Poděkování personálu gynekologického oddělení.

5.4.2016

Ve svých 72 letech jsem poprvé v nemocnici na gynekologickém oddělení. Stála jsem u dveří se strachem, obavou, jak to zvládnu. Zazvoním a tu otevřela dveře sestřička s úsměvem a ochotně pomohla. Hned byl můj strach pryč. Pan doktor u příjmu byl rovněž příjemný a hlavně lidský. Po přijetí a ubytování na pokoj č. 8, který byl čistý a tak jsem měla pohodlí a soukromí. V den operace so pamatuji čas odchodu na sál a potom na své posteli, kdy jsem se kolem 15 hod. probudila. Zvládla jsem to díky dobrému týmu lékařů a sester. Jsem v pořádku – zvládla jsem to. Ze srdce Vám všem děkuji, budu ráda na tento týden vzpomínat. Také mě bude chybět ten úsměv a laskavost, nesu si vše  se sebou domů. Nemocnice může být hrdá na vaše oddělení vedené p. primářem a jeho týmem. děkuji a přeji vám všem vše dobré jak v práci tak v rodinách.

Ještě jednou Vám všem za srdce děkuji  M.M.


Poděkování za perfektní péči

31.3.2016

Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat týmu ,,Kolonoskopie,, p. doktorovi a hodným sestřičkám za perfektní a profesionální vyšetření mé osoby dne 31.3.2016.

Děkuji J.K. 


Poděkování personálu chirurgického oddělení

24.3.2016

Chtěla bych poděkovat za příkladnou zdravotní péči ošetřujícímu lékaři a ostatnímu ošetřujícímu personálu. Postrádala jsem pouze, že mi při přijetí nebyl představený jmenovitě ošetřující lékař.

Jinak dík, dík, dík .
M. S.