Vakcinační centrum Nemocnice AGEL Jeseník a.s.

8.2.2021

Nemocnice AGEL Jeseník a.s. je jedním z očkovacích center, kam se mohou aktuálně hlásit zájemci z řad seniorů starších 80 let k aplikaci vakcíny proti COVID-19

Vakcinační centrum jesenické nemocnice sídlí v těsné blízkosti areálu nemocnice na ulici Tyršova. V provozu bude v pracovních dnech od 8.00 do 16.00 hodin. Denně mohou být kapacity k naočkování až 60 lidí. Vše je ovšem limitováno dodávkami vakcíny, přičemž jsme připraveni právě dle počtu obdržených dávek pružně reagovat v množství vypsaných termínů a jejich časování.

Lidé se musí k vakcinaci hlásit výhradně prostřednictvím centrálního rezervačního systému Ministerstva Zdravotnictví ČR https://registrace.mzcr.cz/ K samotnému očkování je třeba donést občanský průkaz a být bez akutních zdravotních potíží.

Kontaktní údaje očkovacího místa: telefon: +420 739 117 092 (volejte Po-Pá 8:00-12:00), email: ockovani@jen.agel.cz