Oznámení o změně ve vedení společnosti

11.2.2019

Oznámení o změně ve vedení společnosti: Ke dni 11.2.2019 došlo po dohodě s dosavadním vedením Jesenické nemocnice a.s. ke změně v představenstvu. Novým předsedou představenstva je od 11.2.2019 MUDr. Tom Philipp, Ph.D., MBA a novou členkou představenstva je Mgr. Zuzana Wojewodová. Vedení společnosti AGEL a.s. chce i touto cestou poděkovat MUDr. Janě Chrastinové a MUDr. Petru Fischerovi za jejich dosavadní práci v představenstvu Jesenické nemocnice a věří v další spolupráci na pozicích významných primariátů nemocnice. Změna ve vedení společnosti má za cíl další zvýšení kvality a rozsahu poskytované péče, zvýšení finanční stability nemocnice a provedení dalších investic do zdravotnického zařízení.

MUDr. Tom Philipp v.r.