Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 584 458 411

O nemocnici

Zaměstnanci Jesenické nemocnice sbírali oblečení pro charitu

5.12.2017

Zaměstnanci Jesenické nemocnice se v měsíci listopadu zapojili do charitativní akce organizované NADACÍ AGEL a pro potřebné lidi sesbírali šest pytlů s oblečením, obuví, ložním prádlem či ručníky. Vysbírané dary si již převzali zaměstnanci Azylového domu pro muže a ženy v Jeseníku, kteří je v chladných zimních měsících předají potřebným.

Oblečení a další dary, které v uplynulých týdnech shromáždili zaměstnanci Jesenické nemocnice, během letošní zimy pomohou hned stovkám lidí v těžké životní situaci. „V rámci vánočního sběru šatstva pro osoby v tíživé sociální či finanční situaci, který již tradičně pořádá NADACE AGEL, jsme letos vybrali přes 60 kilogramů oblečení, ložního prádla a obuvi,“ říká marketingová a PR manažerka Jesenické nemocnice Mgr. Markéta Stržínková.

Veškeré vysbírané dary byly již předány zaměstnancům Azylového domu pro muže a ženy v Jeseníku, kteří oblečení a obuv v nejbližších dnech a týdnech dále rozdistribuují všem potřebným žadatelům o materiální pomoc, ať už jsou to matky s dětmi v nouzi, lidé bez domova nebo lidé v jiné tíživé životní situaci.

„Zájem o Vánoční sbírku ze strany zaměstnanců nemocnice byl opravdu velký, což je jasným důkazem toho, že solidarita mezi lidmi zdaleka nevymizela. Upřímně děkuji každému, kdo se do akce zapojil a přispěl do vánoční sbírky dle svých možností,“ říká členka správní rady NADACE AGEL Maya Nováčková.

Zpět