Jesenickou nemocnici vede nově Jana Chrastinová

4.7.2017

Jesenickou nemocnici vede nově od 1. července MUDr. Jana Chrastinová, MBA, která byla jmenována do funkce předsedy představenstva.

„Mým cílem bude nemocnici dále rozvíjet, a to především se zaměřením na odbornost poskytované péče a další rozvoj vztahu ke klientům. Rovněž před námi stojí rozsáhlá rekonstrukce nemocnice, a to včetně operačních sálů,“ uvedla MUDr. Jana Chrastinová.

MUDr. Jana Chrastinová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a svou kariéru započala v Nemocnici Zábřeh na Moravě. Poté působila v Nemocnici Šumperk - šest let na postu zástupce primáře a následně také jako primářka oddělení. Do Jesenické nemocnice nastoupila v červnu 2016, působila v představenstvu společnosti a jako lékařka gynekologicko-porodnického oddělení. Od dubna letošního roku zastává post primářky gynekologicko-porodnického oddělení.