Kardiologická ambulance Jesenické nemocnice rozšiřuje ordinační dobu, v provozu bude každý všední den

29.5.2017

Širší nabídka objednacích termínů i kratší čekací lhůty na vyšetření čekají nově všechny pacienty kardiologické ambulance Jesenické nemocnice, která je členem skupiny AGEL. Ambulance rozšířila svou ordinační dobu a nově nabízí možnost objednání každý všední den dopoledne a od úterý do pátku také odpoledne. Určena je přitom zejména pro pacienty se srdečními obtížemi, nemocemi srdce nebo po infarktu myokardu.

Kardiologická ambulance v Jesenické nemocnici nabízí zejména základní kardiologickou diagnostiku a léčbu pacientů s podezřením na srdeční chorobu nebo již diagnostikovaným srdečním onemocněním, vyšetření pacientů po infarktech myokardu, osob se srdečními vadami, závažnou hypertenzí, nebo také vyšetření pacientů se záněty a chronickými nemocemi srdečního svalu.

„Provádíme především echokardiografická vyšetření, vyšetření holterovského monitorování EKG a monitorování krevního tlaku. Mimo to ale zajišťujeme také zátěžová vyšetření kardiovaskulárního systému a poskytujeme poradenství nejen osobám se srdečními obtížemi, ale například také sportovcům,“ vyjmenovává MUDr. Pavel Navrátil, lékař kardiologické ambulance Jesenické nemocnice.

Díky rozšíření pracovního úvazku lékařů mohou pacienti kardiologické ambulance v Jesenické nemocnici těchto služeb využívat každý všední den, a to většinou odpoledne i dopoledne. „Služby pro naše pacienty se snažíme neustále vylepšovat a kratší objednací lhůta i širší nabídka termínů k tomu jistě patří. Díky více než dvojnásobné časové kapacitě navíc máme prostor i pro nové pacienty, které rádi přivítáme,“ dodává MUDr. Pavel Navrátil s tím, že v minulosti byla ambulance otevřena jen tři dny v týdnu na několik hodin v odpoledním čase.

Pacienti s doporučením obvodního lékaře nebo jiného odborného lékaře se mohou do kardiologické ambulance Jesenické nemocnice objednávat na telefonním čísle 584 458 498.

Jesenická nemocnice se stala členem skupiny AGEL v únoru loňského roku. Od té doby se novému vedení podařilo nemocnici nejen zmodernizovat, ale rovněž stabilizovat po personální stránce. Jen během posledních několika měsíců investovala Jesenická nemocnice do nákupu přístrojového vybavení desítky miliónů korun, například se zakoupila laparoskopická věž, kolposkop, resektoskop, ultrazvuk či kardiotokograf. Modernizací průběžně prochází Navrátil, lékař kardiologické ambulance Jesenické nemocnice.

Jesenická nemocnice se stala členem skupiny AGEL v únoru loňského roku. Od té doby se novému vedení podařilo nemocnici nejen zmodernizovat, ale rovněž stabilizovat po personální stránce. Jen během posledních několika měsíců investovala Jesenická nemocnice do nákupu přístrojového vybavení desítky miliónů korun, například se zakoupila laparoskopická věž, kolposkop, resektoskop, ultrazvuk či kardiotokograf. Modernizací průběžně prochází také samotné prostory nemocnice.