Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Pracoviště

ARO

Anesteziologicko-resuscitační oddělení zajišťuje zdravotní péči ve třech základních oblastech – anesteziologická péče, resuscitační a intenzivní péče a léčba bolesti.

Anesteziologická část

Skládá se ze šesti anesteziologických pracovišť, hlavní náplní je zajistit bezbolestné provádění diagnostických a terapeutických výkonů za použití místní nebo celkové anestézie. Ročně jsou podány necelé 2000 anestézií jednak pro operační obory: chirurgie, traumatologie, ORL a gynekologie, dále pak u diagnostických a neoperačních terapeutických výkonů: gastroskopie, kolonoskopie, CT, cystoskopie, kardioverze. Nedílnou součástí anesteziologické péče je porodnická analgézie, která se stala standardní metodou v rámci komplexní péče o rodičku a plod v peripartálním období. Dále anesteziolog poskytuje konziliární činnost pro všechny nemocniční obory, v rámci premedikace rozhoduje o únosnosti pacientů k anestézii a plně informuje klienty o zvoleném způsobu anestézie a následné analgetické léčbě v pooperačním období.


 Léčba bolesti

V ambulanci léčby bolesti poskytujeme klientům širokou škálu možností a postupů, které pomáhají  ulevit od vnímání bolesti. 
Léčíme jednak bolest akutní, tzn. náhle vzniklou, která se nejčastěji objevuje v pooperačním období. Léčbu  aplikujeme již bezprostředně na operačním sále a dále pokračujeme na našem nebo standardním oddělení.

V rámci léčby chronické bolesti pečujeme o klienty s následujícími diagnózami: vertebrogenní algický syndrom včetně stavů po operaci páteře, fantomová bolest po amputačních zákrocích, bolesti hlavy, neuropatická bolest u diabetiků, bolesti u onkologických onemocnění.

Ordinační hodiny: Pondělí a čtvrtek 13-15,30hodin, po telefonické domluvě i mimo tyto hodiny.
informace na tel.: 584 458 463   prim. MUDr. Petr Kudrna


Lůžková část

Oddělení resuscitace a intenzivní péče zajišťuje nepřetržitě nejvyšší stupeň diferencované léčebné péče, která se svým rozsahem a náročností podstatně liší od péče standardní. Na oddělení jsou hospitalizováni klienti, u kterých dochází nebo došlo k selhání jedné nebo více základních životních funkcí. Všech pět resuscitačních lůžek je umístěno v boxovém systému a každé lůžko je plně vybaveno přístrojovou a monitorovací technikou, která umožňuje komplexní resuscitační péči o každého klienta.