Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

PCR test

Testování COVID-19

Testování probíhá pro nemocné vždy v úterý a pátek od 9:30 do 10:00 hodin z důvodu svozu odebraných vzorků, které jsou z našeho odběrového místa odváženy do laboratoře ve Vítkovicích. Výsledek Vašeho testu Vám zašle laboratoř formou SMS, emailem. Certifikát si stáhnete zde: www.ocko.uzis.cz

 

PCR odběr - nazofaryngeální výtěr nebo pliváním, kdy se vzorek vyšetřuje ze slin

Výsledek vyšetření metodou RT-PCR:

  • Pozitivní – zůstaňte doma v izolaci a vyhýbejte se kontaktu s lidmi. Vyčkejte na informace z KHS, budou Vás kontaktovat. Zavolejte svému praktickému lékaři.
  • Negativní -  upozorňujeme, že výsledek vyšetření na onemocnění COVID-19 se váže k okamžiku, kdy Vám byl proveden odběr vzorku.
  • Nelze stanovit / invalid – i při opakované analýze vzorku může být výsledek vyšetření nejasný nebo nevalidní. V tom případě je nutné, aby indikovaný pacient navštívil svého praktického lékaře k vypsání nové žádanky na opětovný odběr vzorku. V případě samoplátce je nezbytné, aby se klient objednal prostřednictvím COVID linky 800 200 230 na další odběr vzorku. Tento odběr bude proveden zdarma.

 

PCR testy na základě indikace od praktického lékaře či epidemiologa, popřípadě PCR a antigenní testy pro samoplátce. Platnost RT-PCR testu je 72 hodin.

RT-PCR test 853,- Kč.

Antigenní test 200,- Kč

 

Pokyny k objednání termínu PCR

Pokud máte potíže a Váš lékař Vám vystavil žádanku k odběru dostavte se prosím k odběru v úterý nebo pátek v čase od 9:30 do 10:00 hodin.

V případě dotazů volejte 739 117 092.

 

PCR testy samoplátce. Pozor registraci můžete provést jen přes webové stránky nejpozději do půlnoci před datem, kdy chcete test provést. Platbu ve výši 853,- Kč provedete online.

Rezervace termínu na PCR test pro samoplátce

Upozorňujeme všechny občany, že propustka k lékaři Vám nebude potvrzena. Na testy pro samoplátce přicházíte z vlastní iniciativy. V případě, že jste na testy odesláni s indikací od lékaře či KHS, tak Vám propustku potvrdí Váš lékař.