Na den dětí rozdávala Nemocnice AGEL Jeseník dárky v Dětském domově Černá Voda

7.6.2021

Spoustu dárků přivezlo minulý týden u příležitosti Mezinárodního dne dětí vedení Nemocnice AGEL Jeseník do Dětského domova Černá Voda. Zástupci nemocnice udělali radost dětem, které nemají tolik štěstí na úplnou rodinu.

„Každé dítě si přeje dostat dárečky a oslavit jejich sváteční den. Bohužel rodinu jim nahradit neumíme, ale dárečky zařídit ano. Nachystali jsme si pro děti do 12 let balíčky, ve kterých byly omalovánky, pastelky, bublifuky, pexesa a plyšové přívěsky na klíče. Pro starší děti jsme připravili sladkosti,“ uvedla hlavní sestra a členka představenstva Věra Kocianová s tím, Dětský domov Černá Voda podporuje skupina AGEL již několik let. Každoročně se mohou zdejší děti například účastnit letních táborů, které jsou organizovány společností AGEL a kde jim pobyt plně hradí NADACE AGEL.

„S dětmi jsme strávili pěkné odpoledne. Povídali jsme si, jaké mají plány na léto, co dělají ve volném čase, jak se jim daří ve škole a čím by chtěli být až vyrostou,“ doplnila Věra Kocianová.